Strefa Wellness

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!

Limfodrenaż - Presoterapia

Służy do korygowania obwodów ciała, poprawy kondycji fizycznej i leczenia różnych dolegliwości. Presoterapia jest zabiegiem fizjoterapeutycznym i aparatową metodą masażu. Efekt leczniczy i uzdrawiający osiąga się dzięki działaniu na tkanki sprężonego powietrza podawanego przez komory kombinezonu.

Presoterapia to sprawdzona technologia, która pozytywnie wpływa na cały organizm. Jest uniwersalna, doskonale łączy się z innymi metodami modelowania sylwetki. Jest obowiązkowym etapem po takich metodach, jak kawitacja i kriolipoliza, ponieważ pobudza wydalanie toksyn, martwych komórek tłuszczowych, nadmiaru wody i innych odpadów komórkowych po miejscowych zabiegach. Zabieg drenażu limfatycznego pozytywnie wpływa na kondycję skóry, poprawia jej elastyczność i jędrność, usuwa zjawiska zastojowe w tkankach i redukuje “skórkę pomarańczową” ― cellulit.

 

Czas zabiegu

45 - 60 minut

Ilość zabiegów

12-30

Bezpieczny zabieg

Nieinwazyjny i bezbolesny zabieg

Presoterapia ma następujące pozytywne efekty:
Limfodrenaż Wrocław - Presoterapia

Zabieg ten można wykonywać co drugi dzień.

Obowiązuje strój zmienny – długie dresy/leginsy, koszulka z długim rękawem, skarpetki.

Lipo laser

Lipo laser to najnowsze osiągnięcie w walce z tkanką tłuszczową i cellulitem. To urządzenie, które wykorzystuje laser diodowy do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez wykorzystanie promieniowania laserowego o odpowiedniej częstotliwości – 650mw-660mw. Lipo laser jest w rzeczywistości zimnym laserem diodowym, którego skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi. 

Jego innowacyjność polega na tym, że wykorzystano tutaj światło czerwone o długości 650-660 nm, które to światło powoduje biostymulację naturalnych procesów metabolicznych. Czego efektem jest reakcja biochemiczna polegająca na rozbiciu tkanki tłuszczowej (trójglicerydów) na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Rozbita tkanka tłuszczowa zostaje przetransportowana do układu limfatycznego, a następnie wydalona z organizmu.

Laser działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Urządzenie nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w znaczny i kontrolowany sposób ich zawartość oraz objętość. W pewien sposób, otrzymywanie efektów tego typu zabiegu można porównać z wysuszaniem winogron, które zamieniają się w rodzynki. Rezultaty zabiegu Lipo Laserem są widoczne już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów w lub na obszarze zabiegowym.

Doskonałe urządzenie powodujące utratę centymetrów w obwodzie. Panie tracą od 2cm do nawet 8cm po jednym zabiegu. 

Dla tych Pań, które nie mogą wykonywać niektórych ćwiczeń jest to idealne rozwiązanie – ćwiczenie poprzez leżenie.

Czas zabiegu

30 minut

Nieinwazyjny i bezbolesny zabieg

Bezpieczny zabieg

Przed zabiegiem:

Kilka dni przed zbiegiem i po zabiegu należy przyjmować więcej płynów
2,5 - 3l wody.

Efekty:
Lipolaser Wrocław

Zaleca się przeprowadzenie serii w postaci około 8-12 zabiegów. Ilość zabiegów jest zależna od grubości tkanki tłuszczowej.
Najlepsze efekty uzyskuje się wykonując 1 zabieg 2 razy w tygodniu.

Beauty Slim

System rzeźbienia, budowy masy i siły mięśniowej przy jednoczesnym spalaniu tkanki tłuszczowej.

Beauty Slim to urządzenie wykorzystujące technologię HIFEM w celu rozbudowy i rzeźbienia mięśni, redukcji tkanki tłuszczowej oraz podniesienia pośladków. Technologia HIFEM (High- Intensity Focused Electromagnetic Technology) to zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności. Wywołuje ona selektywnie supramaksymalne skurcze mięśni. Zabieg z użyciem technologii HIFEM poprawia strukturę mięśni poprzez wykonywanie ok. 20 tysięcy skurczy w trakcie jednego treningu. 

Pole elektromagnetyczne HIFEM może celować w ruchowe komórki nerwowe i generować potencjał czynnościowy, który bezpośrednio stymuluje skurcz mięśni. Można powiedzieć, że jest to „ćwiczenie podczas leżenia”. W trakcie trwającego 30 minut zabiegu mięsień kurczy się 30000 razy z dużą częstotliwością i intensywnością, czego nie da się osiągnąć podczas zwykłych ćwiczeń! Skurcz mięśni wymaga dużej ilości dostaw energii, więc komórki tłuszczowe znajdujące się obok mięśnia są również zużywane, co prowadzi do naturalnej apoptozy i skutecznego zmniejszenia grubości tkanki tłuszczowej.

Intensywność skurczów wywołanych przy pomocy urządzenia Beauty Slim jest wyższa niż intensywność skurczów w trakcie treningu. Ekstremalny skurcz mięśni 100% w technologii HIFEM wywołuje rozkład dużej ilości tłuszczu. Kwasy tłuszczowe są rozkładane z trójglicerydów i gromadzone w komórkach tłuszczowych. Stężenia kwasów tłuszczowych stają się zbyt wysokie, co powoduje apoptozę komórek tłuszczowych, które są następnie wydalane w trakcie normalnego procesu metabolicznego w ciągu kilku tygodni. Oznacza to, urządzenie Slim Beauty może jednocześnie wzmacniać i zwiększać masę mięśniową, a także redukować tkankę tłuszczową.

Badania wykazały, że od jednego do dwóch miesięcy po rozpoczęciu zabiegów HI-EMT, średnia grubość mięśni brzucha u pacjentów wzrosła o 15–16%.

Czas zabiegu

30 minut

Bezpieczny zabieg

Zabieg gwiazd

Ćwiczenie podczas leżenia

Efekty:
Beauty Slim Wrocław

Sauna Infrared

Największą różnicą pomiędzy sauną tradycyjną, a sauną na podczerwień bez wątpienia jest jej pozytywny wpływ na bóle mięśni i stawów. Ciepło w podczerwieni jest nie tylko bardzo przyjemne, ale także wnika głębiej w skórę i ma działanie lecznicze. Dzięki temu zwiększa się ruchliwość ciała oraz zmniejsza się sztywność stawów.

Regularne korzystanie z sauny na podczerwień korzystnie wpływa na skórę, która w ten sposób odzyskuje swoją elastyczność i zdrowy wygląd.

Coraz więcej dermatologów poleca korzystanie z saun na podczerwień w leczeniu problemów skórnych tj. np.  łuszczycy, egzemy lub trądziku. W wielu przypadkach ta metoda daje bardzo dobre wyniki, bez jakichkolwiek negatywnych skutków ubocznych, które występują np. w przypadku stosowania wielu rodzajów kremów czy też leków. Dogłębne promieniowanie fal podczerwieni wpływa pozytywnie na zwiększenie krążenia krwi, dzięki czemu więcej tlenu i składników odżywczych jest transportowanych do komórek, a to wpływa oczyszczająco na skórę. Podczas sesji w podczerwieni pory dokładnie się oczyszczają, co poprawia działanie układu odpornościowego i pomaga usunąć toksyny, które mogą powodować stany zapalne skóry. Podczerwień eliminuje swędzenie związane z egzemą i stymuluje proces gojenia się skóry.

Sauna infrared jest nie tylko dobra dla mięśni i stawów, ale również działa korzystnie przy redukcji zbędnej wagi. Podczas sesji w kabinie na podczerwień spalamy dużą ilość kalorii. Badania pokazują, że podczas 30 minutowego relaksu w saunie pozbywamy się ok. 600 kcal. Całkiem przyjemny sposób na utratę zbędnej wagi.

 

Czas zabiegu

15-30minut

Bezpieczny zabieg

Ilość zabiegów

Nieinwazyjny i bezbolesny zabieg

Efekty:
Sauna Infrared - Wrocław