Kriolipoliza - Wrocław

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Crio System z czterema głowicami przeznaczony jest do redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej. Sprzęt wykorzystuje zjawisko kontrolowanego chłodzenia w celu niszczenia komórek tłuszczowych bez uszkadzania tkanek otaczających oraz naczyń krwionośnych. Komórki tłuszczowe poddawane niskiej temperaturze ulegają zniszczeniu. Kriolipoliza wykonywana we Wrocławiu jest zabiegiem właściwie bezbolesnym i nieinwazyjnym, dzięki czemu stanowi ciekawą alternatywę dla liposukcji chirurgicznej. W tym przypadku nie jest wymagana długa rekonwalescencja, a na skórze nie pozostają blizny czy obrzęki. To bezinwazyjny, bezpieczny oraz bezbolesny sposób pozbycia się defektu w postaci zbędnej tkanki tłuszczowej wraz z wysmukleniem sylwetki. 

Kriolipoliza to miejscowa metoda redukująca tkankę tłuszczową w obrębie brzucha, ud, bioder, ramion, pośladków i pleców. Zabieg poleca się szczególnie osobom, które mimo aktywnego trybu życia nie mogą sobie poradzić z wałeczkami tłuszczu na brzuchu, udach czy biodrach. Nie poleca się jednak tej metody tym, którzy chcą zredukować obwód ud, bioder czy pozbyć się tłuszczu z dużych powierzchni ciała.

Kriolipoliza Wrocław – wymrażanie tkanki tłuszczowej

Stosowane w naszym studiu we Wrocławiu urządzenie Cro System pozwala na bezinwazyjne pozbycie się nadmiarowej tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała poprzez działanie niskiej temperatury. Kriolipoliza jest zabiegiem trwającym około 30 minut. W pierwszym etapie kosmetyczka odpowiednio zabezpiecza skórę, nakładając specjalną membranę lub żel przeciwodmrożeniowy, dzięki czemu urządzenie będzie oddziaływało wyłącznie na zbędne złogi tłuszczu, nie uszkadzając skóry właściwej i naskórka. 

W przypadku oczekiwania na efekty kriolipolizy należy uzbroić się w cierpliwość i odczekać kilka tygodni od momentu przeprowadzenia zabiegu. Tyle czasu potrzeba bowiem na to, aby rozbite adipocyty (komórki tłuszczowe) zostały w naturalny sposób usunięte z organizmu. Efekt redukcji tkanki tłuszczowej powinien stać się w pełni widoczny po upływie około 2-4 miesięcy.

Po jednym zabiegu kriolipolizy dochodzi do redukcji tkanki tłuszczowej o około 25%!

Przez pierwsze 2-3 dni klient może odczuwać miejscowe drętwienie skóry. Zamrożone komórki tłuszczowe nie podlegają regeneracji i w 100% zostają wydalone z organizmu. Zaleca się kontrolowanie wagi poprzez stosowanie odpowiedniej diety (najlepiej lekkostrawnej) oraz picia co najmniej 2 l płynów każdego dnia, by nie doprowadzić do nagromadzenia się nowej, zbędnej tkanki tłuszczowej. Ponadto należy unikać solarium i sauny, aby nie dopuścić do podwyższenia temperatury organizmu. Warto również stosować preparaty nawilżające na obszar skóry poddany zabiegowi.

Czas zabiegu

około 30 minut

Bezpieczny zabieg

Nieinwazyjny i bezbolesny zabieg

Zamrażanie tkanki tłuszczowej

Efekty kriolipozy:

Zabieg kriolipolizy w specjalistycznym gabinecie - Kriolipoliza Wrocław

Ilość przyłożeń i ilość zabiegów jest uzależniona od indywidualnych potrzeb klientki.