Kriolipoliza - Wrocław

Kriolipoliza Crio System z czterema głowicami zabiegowymi przeznaczona jest do redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej. Urządzenie wykorzystuje zjawisko kontrolowanego chłodzenia w celu niszczenia komórek tłuszczowych bez uszkadzania tkanek otaczających oraz naczyń krwionośnych. Komórki tłuszczowe poddawane niskiej temperaturze ulegają zniszczeniu. Kriolipoliza jest zabiegiem właściwie bezbolesnym i nieinwazyjnym, dzięki czemu stanowi ciekawą alternatywę dla liposukcji.

Jest to miejscowa metoda redukująca tkankę tłuszczową w obrębie brzucha, ud, bioder, ramion, pośladków i pleców. Metodę poleca się osobom, które mimo aktywnego trybu życia nie mogą sobie poradzić z wałeczkami tłuszczu na brzuchu, udach czy biodrach. Nie poleca się kriolipolizy osobom, które chcą zredukować obwód ud, bioder czy pozbyć się tłuszczu z dużych powierzchni ciała.

W przypadku oczekiwania na efekty kriolipolizy należy uzbroić się w cierpliwość i odczekać kilka tygodni od momentu przeprowadzenia zabiegu. Tyle czasu potrzeba bowiem na to, aby rozbite adipocyty (komórki tłuszczowe) zostały w naturalny sposób usunięte z organizmu. Efekt redukcji tkanki tłuszczowej powinien stać się w pełni widoczny po upływie 2-4 miesięcy.

Po jednym zabiegu kriolipolizy dochodzi do redukcji tkanki tłuszczowej o około 25% !

Przez pierwsze 2-3 dni po zabiegu klient może odczuwać miejscowe drętwienie skóry. Zamrożone komórki tłuszczowe nie podlegają regeneracji i w 100% zostają wydalone z organizmu. Zaleca się kontrolowanie wagi poprzez stosowanie odpowiedniej diety i ćwiczeń, by nie doprowadzić do nagromadzenia się nowej, zbędnej tkanki tłuszczowej.

Czas zabiegu

około 30 minut

Bezpieczny zabieg

Nieinwazyjny i bezbolesny zabieg

Zamrażanie tkanki tłuszczowej

Efekty:

Ilość przyłożeń i ilość zabiegów jest uzależniona od indywidualnych potrzeb klientki.