O nas

Poznaj nasze studio modelowania sylwetki dla Kobiet!

Sprawdź co możemy dla ciebie zrobić.

Fit Body Studio

Jesteśmy profesjonalnym studiem modelowania ciała stworzonym z myślą wyłącznie o kobietach. Chcemy, aby nasze klientki czuły się u nas komfortowo i bezpiecznie. Miejsce stworzone przez kobiety dla kobiet.

Naszym celem i misją jest spełnienie Twoich marzeń o poprawie wyglądu w zdrowy i zrównoważony sposób, bez efektu jojo. Najważniejsze dla nas jest indywidualne i holistyczne podejście do każdej z Pań. 

Wszystkie nasze zabiegi są nieinwazyjne i wspierają naturalne procesy.

Chcemy pomóc kobietom w osiągnięciu ich wymarzonej sylwetki

1. Przeprowadzamy wywiad zdrowotny z klientką, dokonujemy pomiarów i analizy składu ciała.

To najistotniejsza część spotkania, ponieważ podczas niego możemy poznać wszystkie przeciwskazania zdrowotne i zaplanować skuteczną drogę do osiągnięcia celu klientki.

2. Dajemy możliwość konsultacji z dietetykiem.

Odpowiednia dieta to 70% sukcesu. Bez niej efekty nie będą tak spektakularne. Chcemy, aby nasze klientki były świadome, że dieta nie wiąże się z uczuciem głodu czy wyrzeczeniami. Czasami drobne zmiany mogą zdziałać cuda. Nasz dietetyk pozostaje do dyspozycji naszych Pań.

3. Indywidualnie dobieramy program treningowy do wyznaczonego celu.

Nasze studio oferuje szeroką gamę sprzętów HI-TECH. Ważne jest, aby każda stacja zabiegowo-treningowa była dobrana indywidualnie do możliwości naszych klientek. Zachęcamy również do korzystania z zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej, które są wspaniałym uzupełnieniem treningów. Różnorodność urządzeń pozwala nam na dopasowanie planu treningowego do celu naszych Pań.

4. Obiecujemy motywować nasze klientki na każdym etapie drogi.

Nasz zespół codziennie jest gotowy przekazać dawkę pozytywnej energii. Wspieramy nasze Panie w chwilach słabości i pomagamy w osiąganiu ich celów. Każdego dnia robimy co w naszej mocy, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientek.

5. Stale kontrolujemy postępy

Aby efekty były widoczne nie tylko w lustrze, dokonujemy pomiarów u nas w studio. Posługujemy się przy tym profesjonalnym sprzętem do analiza składu ciała. Wtedy czarno na białym widać rezultaty waszych starań.

We Help You Stay Healthy

Nasz zespół

Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat.

Jamie Hofstadter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo luctus . Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat.

Annie Hofstadter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo luctus . Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat.