Limfodrenaż Wrocław - Presoterapia

Służy do korygowania obwodów ciała, poprawy kondycji fizycznej i leczenia różnych dolegliwości. Presoterapia jest zabiegiem fizjoterapeutycznym i aparatową metodą masażu. Efekt leczniczy i uzdrawiający osiąga się dzięki działaniu na tkanki sprężonego powietrza podawanego przez komory kombinezonu. Czas zabiegu wynosi około 45-60 minut.

Presoterapia to sprawdzona technologia, która pozytywnie wpływa na cały organizm. Jest uniwersalna, doskonale łączy się z innymi metodami modelowania sylwetki. Jest obowiązkowym etapem po takich metodach, jak kawitacja i kriolipoliza, ponieważ pobudza wydalanie toksyn, martwych komórek tłuszczowych, nadmiaru wody i innych odpadów komórkowych po miejscowych zabiegach. Zabieg drenażu limfatycznego pozytywnie wpływa na kondycję skóry, poprawia jej elastyczność i jędrność, usuwa zjawiska zastojowe w tkankach i redukuje “skórkę pomarańczową” ― cellulit.

 

Czas zabiegu

45 - 60 minut

Ilość zabiegów

12-30

Bezpieczny zabieg

Nieinwazyjny i bezbolesny zabieg

Dla kogo limfodrenaż we Wrocławiu?

Zabieg ten jest wykonywany w celach leczniczych oraz kosmetycznych. Wyróżnia się kilka rodzajów limfodrenażu, obejmujących takie partie ciała jak nogi, ręce oraz brzuch. Wśród głównych wskazań do przeprowadzenia drenażu limfatycznego można wymienić takie jak:

Najważniejsze, aby limfodrenaż był wykonywany przez doświadczone i odpowiednio przeszkolone osoby. Kosmetyczki pracujące w naszym studiu mieszczącym się we Wrocławiu zadbają o pełne bezpieczeństwo oraz komfort klientów. Przed zabiegiem obowiązkowo przeprowadzana jest konsultacja w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. 

Presoterapia ma następujące pozytywne efekty:

Limfodrenaż Wrocław - Presoterapia

Zabieg limfodrenażu w studiu we Wrocławiu można wykonywać co drugi dzień. Obowiązuje strój zmienny – długie dresy/leginsy, koszulka z długim rękawem, skarpetki. 

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących zabiegu zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami (telefonicznie lub poprzez formularz online).