Masaż próżniowy - Wrocław

Zabieg ICOONE przeznaczony jest do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, ujędrniania, drenażu, stymulacji fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu. Podczas masażu próżniowego głowice wyposażone w rolki z mikrootworami zasysają skórę, dając przyjemne odczucie chłodzenia oraz wibrowania. Jest to metoda wspomagająca proces odchudzania i wyszczuplania. 

Każdy zabieg wykonywany w studiu we Wrocławiu rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta, stanu i kondycji jego skóry oraz rodzaju cellulitu (zastój wody, cellulit włóknisty, tłuszczowy, skóra naczyniowa, delikatna, luźna).

Następnie stosujemy 10-minutowe programy lokalne, które ukierunkowane są na konkretny problem klientki (redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i wiele innych) i konkretną strefę zabiegową (ramiona, brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, pośladki, talia, nogi, łydki, dekolt, biust). 

Nasze urządzenie cechuje się o 25% większą efektywnością zabiegu w porównaniu do poprzedniego modelu.

Proponowany masaż próżniowy daje widoczne efekty już po 1 zabiegu, jednak dla osiągnięcia spektakularnych efektów zalecana jest seria 10-20 zabiegów w zależności od celów, jakie stawiamy przed terapią i indywidualnych uwarunkowań organizmu, w odstępach 2–3 dni. Po zakończeniu serii w celu utrzymania osiągniętego efektu rekomenduje się wykonanie 1 zabiegu przypominającego, raz w miesiącu, co zapewni utrzymanie pracy układu limfatycznego na odpowiednim poziomie. Zalecana jest również aktywność fizyczna podczas trwania całej serii. Bardzo istotnym elementem terapii z zastosowaniem masażu próżniowego jest picie minimum 1,5 l płynów dziennie.

Czas zabiegu

30-60 minut

Bezpieczny zabieg na ciało

Nieinwazyjny i bezbolesny zabieg

ICOONE Laser Med II - masaż próżniowy z laserem i Led jest idealnym rozwiązaniem dla osób:

Masaż próżniowy - Wrocław
Efekty:

Technologia Roboderm:

Najnowsza, opatentowana technologia Roboderm® stosowana podczas masażu próżniowego wykonywanego w studiu we Wrocławiu zapewnia zaskakujące rezultaty. Ekskluzywny, rozszerzony na skalę międzynarodową patenti Roboderm® oferuje w pełni konfigurowalny zabieg odmładzania skóry i modelowania sylwetki.

Roboderm® jest unikalną technologią na świecie zdolną do generowania Multi Mikropęcherzykowej Stymulacji (M.M.S.A.) za pomocą zestawu mikrootworów obecnych na powierzchni mikrostymulatorów znajdujących się w głowicach zabiegowych Icoone®. Mikrostymulatory podczas masażu próżniowego obracają się tam i z powrotem, precyzyjnie i skutecznie stymulując skórę na całej powierzchni, docierając do najmniejszych jej części i generując do 21 600 mikrostymulacji na minutę. 

Działanie stymulujące masażu próżniowego odbywa się na 3 powierzchniach jednocześnie: 2 niezależne, zmotoryzowane mikrostymulatory, które poruszają się jednocześnie na tym samym obszarze, uzupełniając swoje działanie i generując gimnastykę tkankową z efektem ujędrniającym oraz 1 centralna komora umieszczona pomiędzy mikrostymulatorami, która oddziałuje dogłębniej na tkankę tłuszczową Dlatego też technologia Roboderm® umożliwia potrojenie powierzchni stymulacji, uzyskując głębszą i bardziej efektywną stymulację skóry. 

Masaż próżniowy jest w rzeczywistości technologią, która umożliwia dwuręczny symetryczny zabieg, pracując jednocześnie po obu stronach ciała. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry.

To nowa metoda leczenia skóry i przylegających do niej tkanek, która pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej, likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Najnowszy masaż próżniowy we Wrocławiu - Stymulacja laser + LED

Zabieg ICOONE z Laserem i Led łączy ze sobą patent Roboderm® z energią biostymulującego lasera i światła LED, wywołując efekt fotochemiczny w tkankach i stymulując większą przepuszczalność błon komórkowych.

Fala 915 nm lasera diodowego podczas przeprowadzanego masażu próżniowego przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez lipidy w adipocytach. Powoduje to podwyższenie ich temperatury i w przyspieszenie procesu lipolizy.

Zalety lasera:

Światło o długości fali 650 nm stosowane podczas masażu próżniowego wykonywanego w naszym gabinecie we Wrocławiu oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu oraz elastyny. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej adipocytów, powodując otwarcie porów w jej obrębie, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek.

Zalety LED:

Najnowszy masaż próżniowy we Wrocławiu - Stymulacja laser + LED

Masaż próżniowy ICOONE na twarz, szyję i dekolt- NOWOŚĆ !

Czas zabiegu

45 minut

Zalecana seria

około 10 zabiegów
raz w tygodniu

Nieinwazyjny, naturalny i bezbolesny zabieg. Masaż podciśnieniowy twarzy. Możemy łaczyć z peelingiem kawitacyjnym.

Masaż próżniowy ICOONE na twarz, szyję i dekolt:

Zabieg masażu próżniowego twarzy umożliwia pracę nad zróżnicowanymi problemami kosmetycznymi na twarzy, szyi i dekolcie, zwłaszcza w zakresie problemów starzejącej się skóry. Jego silnie ujędrniające działanie pozwala na ogólne poprawienie kondycji skóry, przywrócenie jej odpowiedniego napięcia, elastyczności i grubości, a także wymodelowanie owalu twarzy.

Dzięki wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa masażu próżniowego i możliwościom dostosowania go do każdej okolicy twarzy, zabieg umożliwia przeprowadzenie bezinwazyjnej i bezbolesnej redukcji zmarszczek wokół oczu, ujędrnienie i podniesienie opadającej powieki oraz poprawienie jakości skóry również w okolicy doliny łez. Dodatkowo zabieg jest niezwykle skutecznym drenażem tych okolic, a więc zwalcza zastoje limfatyczne pod oczami przywracając twarzy młody, wypoczęty wygląd.

Masaż próżniowy wykonywany w naszym studiu we Wrocławiu może stanowić alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej w przypadku osób, które chcą poprawić wygląd swojej skóry poprzez naturalną przebudowę jej struktury.

Dodatkowo w odróżnieniu od wielu zabiegów jest bezinwazyjny i nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. Kolejną zaletą zabiegu są jego właściwości relaksacyjne. Jest on swego rodzaju masażem podciśnieniowym twarzy co czyni go bardzo przyjemnym w odczuciach.