Nasze urządzenia w Strefie Fitness wykorzystują dwie nowoczesne technologie:

Technologia PODCIŚNIENIA

Podciśnienie powoduje lepsze ukrwienie tkanek podskórnych co skutkuje lepszym transportem tlenu oraz szybszym metabolizmem w miejscach gdzie gromadzi się tkanka tłuszczowa i powstaje nieestetyczny cellulit. Stosowane podciśnienie jest naturalne i wolne od negatywnych skutków ubocznych. Dodatkowym atutem podciśnienia jest zwielokrotniony wysiłek fizyczny, co pozwala na osiągnięcie pożądanych efektów w krótszym czasie.

Technologia PODCZERWIENI

Wykorzystana w naszych urządzeniach podczerwień ma charakter terapeutyczny oraz pielęgnacyjny. Promieniowanie podczerwone powoduje poprawę krążenia krwi dzięki czemu dostarczane są składniki odżywcze, nawet do najmniejszych naczyń włosowatych, co jest niezbędne do uruchomienia procesów naprawczych w skórze. Podwyższona temperatura ciała wynikająca z oddziaływania podczerwieni przyczynia się do szybszego i skuteczniejszego spalania tkanki tłuszczowej.

Właściwości cieplne podczerwieni mają również działanie przeciwbólowe oraz relaksacyjne, doskonale rozluźnia napięcia i usuwa bóle mięśniowe.

Połączyliśmy trening cardio z technologią podciśnienia i podczerwieni, aby mobilizować wszystkie procesy niezbędne do spalania tkanki tłuszczowej, walki z cellulitem oraz ujędrnieniem ciała.

To zdecydowana przewaga nad tradycyjnym treningiem aerobowym! Efektywne, 30-minutowe spalanie.

Body Roll

Body Roll to przede wszystkim ujędrniający masaż antycellulitowy oraz urządzenie wspomagające proces odchudzania. Relaksująca sesja na Body Roll dodatkowo rozluźnia napięcia i bóle mięśniowe. Specjalne wyprofilowane, drewniane rolki poruszają się z określoną szybkością i w określonym kierunku pozwalając na drenaż całego ciała.

Czas zabiegu

30 - 45 minut

Ilość zabiegów

12-20

Bezpieczny i przyjemny zabieg

Nieinwazyjny zabieg

Dla kogo:

Dzięki szerokiemu spektrum zalet, Body Roll dedykujemy każdemu.

Efekty:
body roll wrocław

Aby masaż na urządzeniu Body Roll mógł spowodować najbardziej pożądane efekty, należy go stosować regularnie. 

Zaleca się masaż 3 razy w tygodniu po 1h przez pierwsze 4 tygodnie.

Bieżnia Infrared

Bieżnia Infrared wykorzystuje w swoim działaniu najnowsze, rewolucyjne osiągniecia techniki – podczerwień wielokrotnie zwiększające efekty wysiłku fizycznego i pozwalające na osiągniecie pożądanych efektów w krótszym czasie. Zalecana aktywność na Bieżni InraRed to trening typu cardio – od zdecydowanego marszu, aż po bieganie oraz trening interwałowy. To idealny sposób do utrzymania kondycji fizycznej, wyszczuplenia sylwetki, czy też poprawy wydolności układu krążenia.

Czas zabiegu

30 minut

Ilość zabiegów

12 - 20

Bezpieczny zabieg

Nieinwazyjny zabieg

Dla kogo:

Przeznaczony głównie dla osób mających przeciwwskazania do korzystania z technologii podciśnienia oraz dla osób chcących pozwolić sobie na bardziej intensywny trening (bieganie, interwały).

Efekty:
Bieżnia Infrared Wrocław

Zaleca się od 12 do 20 zabiegów w jednej serii, w sześciotygodniowym cyklu ćwiczeń.

Bieżna VacuTherm

Bieżnia VacuTherm to urządzenie przeznaczone do treningu typu cardio – zalecana aktywność to szybki, zdecydowany marsz. To idealny sposób do wyszczuplenia sylwetki oraz utrzymania kondycji fizycznej. Dzięki zastosowaniu dwóch technologii – podciśnienia i podczerwieni następuje czterokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej w porównaniu z tradycyjnym treningiem aerobowym. 

Czas zabiegu

30 minut

Ilość zabiegów

12 - 20

Bezpieczny zabieg

Nieinwazyjny zabieg

Dla kogo:

przeznaczona głównie dla osób zmagających się z nadwagą, otyłością oraz osobom po kontuzjach.

Efekty:
Bieżna VacuTherm Wrocław

Zaleca się od 12 do 20 zabiegów w jednej serii, w sześciotygodniowym cyklu ćwiczeń.

Rower leżący VacuTherm

Rower leżący VacuTherm ze względu na charakterystyczną pozycję leżącą, przyjmowaną podczas treningu stanowi ciekawą alternatywę dla innych urządzeń tego typu, generujących większą dawkę wysiłku.

Czas zabiegu

30 minut

Ilość zabiegów

12 - 20

Bezpieczny zabieg

Nieinwazyjny zabieg

Dla kogo:

przeznaczony głównie dla osób cierpiących na rozmaite schorzenia kręgosłupa, stawów i bóle pleców.

Efekty:
Rower leżący VacuTherm Wrocław

Zaleca się od 12 do 20 zabiegów w jednej serii, w sześciotygodniowym cyklu ćwiczeń.

Body Belly

Body Belly łączy w sobie prostotę wykonywania ćwiczeń, ze skutecznością treningu w podwieszeniu poprzez pełny zakres ruchu. Działa na mięśnie proste i skośne brzucha nie obciążając szyi, pleców oraz ramion w przeciwieństwie do tradycyjnych brzuszków. Dzięki temu trening na Body Belly jest bardzo efektywny w modelowaniu płaskiego brzucha i smukłej talii.

Dla kogo:

Dla każdego.

Efekty:
Body Belly Wrocław