Body Roll Wrocław

Nowoczesne urządzenie wspomaga proces odchudzania, działając w formie ujędrniającego masażu antycellulitowego. Niezwykle relaksująca sesja na Body Roll wykonywana we Wrocławiu dodatkowo rozluźnia wszelkie napięcia i bóle mięśniowe. Specjalne wyprofilowane, drewniane rolki poruszają się z określoną szybkością i w określonym kierunku pozwalając na dokładny drenaż całego ciała. Sprawdzona metoda wykazuje zarówno lecznicze, jak i pielęgnacyjne działanie. W wyniku zastosowanej w urządzeniu podczerwieni zwiększa się temperatura ciała, co z kolei przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz działa na organizm przeciwbólowo i relaksująco. 

W naszym studiu zlokalizowanym we Wrocławiu masaż Body Roll jest wykonywany przez odpowiednio przeszkolony zespół, który zawsze przed zabiegiem przeprowadza wywiad z klientem, aby wykluczyć jakiekolwiek przeciwwskazania. Jedna sesja trwa zwykle około 45-60 minut i obejmuje masaż takich partii ciała jak stopy, łydki, uda, pośladki, brzuch, plecy i ramiona. Rolki przesuwają się zgodnie z kierunkiem przepływu limfy, pobudzając cały układ limfatyczny do pracy. 

Czas zabiegu

30 - 45 minut

Ilość zabiegów

12-20

Bezpieczny i przyjemny zabieg

Nieinwazyjny zabieg

Dla kogo? - Body Roll we Wrocławiu

Dzięki szerokiemu spektrum zalet Body Roll we Wrocławiu dedykujemy niemal każdemu. Masaż wpływa przede wszystkim na skórę (poprzez ujędrnienie i uelastycznienie), układ limfatyczny i krwionośny, mięśniowy oraz nerwowy. Zabieg jest zalecany głównie osobom zmagającym się z obwisłą skórą, cellulitem, uczuciem ciężkich nóg i obrzękami spowodowanymi zastojami limfatycznymi. Dla wielu masaż Body Roll doskonale sprawdzi się także podczas pozbycia się miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej. 

Efekty - Body Roll Wrocław

body roll wrocław

Aby masaż na urządzeniu Body Roll mógł spowodować najbardziej pożądane efekty, należy go stosować regularnie. Najlepiej, aby klient podczas zabiegu miał na sobie białą odzież (bez jakichkolwiek odstających elementów), co ułatwia przenikanie podczerwieni przez ubranie. Ważne, aby po rollmasażu w krótkim czasie wypić około 1l wody i stosować dietę ubogą w tłuszcze.


Zaleca się masaż 3 razy w tygodniu po 1h przez pierwsze 4 tygodnie.