Peeling kawitacyjny Wrocław

Innowacyjne urządzenie B-Scrub PRO stosowane w naszym studiu we Wrocławiu oczyszcza, pielęgnuje, wygładza, rozjaśnia przebarwienia, zwalcza trądzik, złuszcza, wyrównuje koloryt oraz ujędrnia skórę. Wyposażony w światło fotonowe niebieskie i czerwone wzmacnia efekty oczyszczania oraz zwiększa skuteczność wtłaczania składników aktywnych. Po przeprowadzonym peelingu kawitacyjnym skóra staje się zdrowa, napięta, miękka i rozświetlona. Z zabiegu mogą skorzystać klienci bez względu na rodzaj cery, w tym wrażliwej oraz z problemami naczynkowymi. Metoda ta nie powoduje bowiem żadnych efektów ubocznych oraz nie podrażnia skóry (tak, jak ma to często miejsce w przypadku peelingów manualnych). 

Czas zabiegu

ok. 20 minut

Bezpieczny zabieg

Nieinwazyjny i bezbolesny zabieg

Naturalne kosmetyki

Efekty peelingu kawitacyjnego:

Peeling kawitacyjny wykonywany w gabinecie we Wrocławiu

Peeling kawitacyjny wykonywany w naszym studiu we Wrocławiu jest w pełni bezpieczną i bezbolesną metodą dogłębnego oczyszczania skóry z wszelkich zanieczyszczeń wraz z usunięciem martwego naskórka. Zabieg jest zalecany przede wszystkim u osób, które zmagają się z takimi problemami, jak m.in. rozszerzone pory, przetłuszczanie się skóry, zaskórniki, delikatne zmarszczki, przebarwienia oraz trądzik pospolity. Metoda ta sprawdzi się również w przypadku wysuszonej i ziemistej cery.

Zabieg peelingu kawitacyjnego składa się z kilku etapów. W pierwszej kolejności kosmetyczka wykonuje dokładny demakijaż, a następnie używa urządzenia B-Scrub PRO o potrójnym działaniu. Stosowany sprzęt przede wszystkim:

W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii 3-6 zabiegów w odstępie około 7-10 dni.