Kriolipoliza

Kriolipoliza Crio System z czterema głowicami zabiegowymi przeznaczona jest do redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej. Urządzenie wykorzystuje zjawisko kontrolowanego chłodzenia w celu niszczenia komórek tłuszczowych bez uszkadzania tkanek otaczających oraz naczyń krwionośnych. Komórki tłuszczowe poddawane niskiej temperaturze ulegają zniszczeniu. Kriolipoliza jest zabiegiem właściwie bezbolesnym i nieinwazyjnym, dzięki czemu stanowi ciekawą alternatywę dla liposukcji.

Jest to miejscowa metoda redukująca tkankę tłuszczową w obrębie brzucha, ud, bioder, ramion, pośladków i pleców. Metodę poleca się osobom, które mimo aktywnego trybu życia nie mogą sobie poradzić z wałeczkami tłuszczu na brzuchu, udach czy biodrach. Nie poleca się kriolipolizy osobom, które chcą zredukować obwód ud, bioder czy pozbyć się tłuszczu z dużych powierzchni ciała.

W przypadku oczekiwania na efekty kriolipolizy należy uzbroić się w cierpliwość i odczekać kilka tygodni od momentu przeprowadzenia zabiegu. Tyle czasu potrzeba bowiem na to, aby rozbite adipocyty (komórki tłuszczowe) zostały w naturalny sposób usunięte z organizmu. Efekt redukcji tkanki tłuszczowej powinien stać się w pełni widoczny po upływie 2-4 miesięcy.

Po jednym zabiegu kriolipolizy dochodzi do redukcji tkanki tłuszczowej o około 25% !

Przez pierwsze 2-3 dni po zabiegu klient może odczuwać miejscowe drętwienie skóry. Zamrożone komórki tłuszczowe nie podlegają regeneracji i w 100% zostają wydalone z organizmu. Zaleca się kontrolowanie wagi poprzez stosowanie odpowiedniej diety i ćwiczeń, by nie doprowadzić do nagromadzenia się nowej, zbędnej tkanki tłuszczowej.

Czas zabiegu

około 30 minut

Bezpieczny zabieg

Nieinwazyjny i bezbolesny zabieg

Zamrażanie tkanki tłuszczowej

Efekty:
Zabieg kriolipolizy w specjalistycznym gabinecie - Kriolipoliza Wrocław

Ilość przyłożeń i ilość zabiegów jest uzależniona od indywidualnych potrzeb klientki.

Peeling kawitacyjny

B—Scrub PRO oczyszcza, pielęgnuje, wygładza, rozjaśnia przebarwienia, zwalcza trądzik, złuszcza, wyrównuje koloryt oraz ujędrnia skórę. Wyposażony w światło fotonowe niebieskie i czerwone wzmacnia efekty oczyszczania oraz zwiększa skuteczność wtłaczania składników aktywnych. W efekcie zabiegu skóra staje się zdrowa, napięta, miękka i rozświetlona.

Czas zabiegu

ok. 20 minut

Bezpieczny zabieg

Nieinwazyjny i bezbolesny zabieg

Naturalne kosmetyki

Efekty:
Peeling kawitacyjny wykonywany w gabinecie we Wrocławiu

Liposukcja ultradźwiękowa (kawitacyjna).

Urządzenie poprzez zastosowanie fali ultradźwiękowej rozbija złogi tłuszczu oraz cellulit. Ultradźwięki o odpowiednio dobranej częstotliwości i mocy wywołują zjawisko kawitacji w tkankach, powodując uszkodzenie błony komórkowej komórek tłuszczowych i wydostanie się zgromadzonego w nich tłuszczu. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy, tłuszcze i ich pochodne są transportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby gdzie są traktowane identycznie jak tłuszcz pochodzący z pożywienia. 

Tłuszcze są usuwane z organizmu za pośrednictwem układu limfatycznego i wydalane z moczem. Dlatego istotne jest prawidłowe przygotowanie klienta do zabiegu kawitacji ultradźwiękowej. Kilka dni przed zabiegiem należy przyjmować dziennie około 2L płynów. To gwarantuje odpowiednie uwodnienie tkanki tłuszczowej, co jest niezbędnym warunkiem dla zaistnienia prawidłowego procesu jej rozbicia. Taką dawkę płynów należy przyjmować również po zabiegu, by zapewnić prawidłowe oczyszczania organizmu z tłuszczu i powstających w tym procesie toksyn.

W ten sposób możemy usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów np. brzucha, ud, bioder, ramion czy też okolic kolan.

Co ważne zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, bezbolesny, nie niesie ryzyka związanego z narkozą przy tradycyjnej liposukcji chirurgicznej, nie pozostawia blizn na skórze, skóra pod wpływem tych promieni obkurcza się (lepszy komfort niż przy tradycyjnej liposukcji) i nie ma potrzeby noszenia bandaży.

Efekty kawitacji ultradźwiękowej widoczne są już po pierwszym zabiegu: następuje wyraźna redukcja tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała i poprawa elastyczności oraz ujędrnienia skóry. 

Czas zabiegu

ok. 30 minut

Nieinwazyjny i bezbolesny zabieg

Bezpieczny zabieg

Przed zabiegiem:

Kilka dni przed i po zbiegu należy przyjmować więcej płynów
(2 - 3l wody).

Zabieg liposukcji ultradźwiękowej (kawitacyjnej) wykonywany przez specjalistkę w gabinecie we Wrocławiu
Efekty

Zabieg wykonywany jest raz w tygodniu

Najnowszy na rynku Icoone Laser Med II - masaż próżniowy z Laserem i Led

 Zabieg ICOONE przeznaczony jest do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, ujędrniania, drenażu, stymulacji fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu. Podczas zabiegu głowice wyposażone w rolki z mikrootworami zasysają skórę dając przyjemne odczucie chłodzenia oraz wibrowania. Jest to metoda wspomagająca proces odchudzania i wyszczuplania. 

Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta, stanu i kondycji jego skóry oraz rodzaju cellulitu (zastój wody, cellulit włóknisty, tłuszczowy, skóra naczyniowa, delikatna, luźna).

Następnie stosujemy 10 minutowe programy lokalne, które ukierunkowane są na konkretny problem klientki (redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i wiele innych) i konkretną strefę zabiegową (ramiona, brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, pośladki, talia, nogi, łydki, dekolt, biust). 

Nasze urządzenie cechuje się o 25% większą efektywnością zabiegu w porównaniu do poprzedniego modelu.

Zabieg ICOONE daje widoczne efekty już po 1 zabiegu, jednak dla osiągnięcia spektakularnych efektów zalecana jest seria 10-20 zabiegów w zależności od celów, jakie stawiamy przed terapią i indywidualnych uwarunkowań organizmu , w odstępach 2–3 dni. Po zakończeniu serii w celu utrzymania osiągniętego efektu rekomenduje się wykonanie 1 zabiegu przypominającego, raz w miesiącu,  co zapewni utrzymanie pracy układu limfatycznego na odpowiednim poziomie. Zalecana jest również aktywność fizyczna podczas trwania całej serii. Bardzo istotnym elementem terapii jest picie minimum 1,5 L płynów dziennie.

 

Czas zabiegu

30-60 minut

Bezpieczny zabieg na ciało

Nieinwazyjny i bezbolesny zabieg

ICOONE Laser Med II - masaż próżniowy z laserem i Led jest idealnym rozwiązaniem dla osób:
Masaż próżniowy - Wrocław
Efekty:
Technologia Roboderm:

Najnowsza, opatentowana technologia Roboderm® zapewniająca zaskakujące rezultaty. Dzięki ekskluzywnemu, rozszerzonemu na skalę międzynarodową patentowi Roboderm®, zabieg oferuje w pełni konfigurowalny zabieg odmładzania skóry i modelowania sylwetki. 

Roboderm® jest unikalną technologią na świecie zdolną do generowania Multi Mikropęcherzykowej Stymulacji (M.M.S.A.) za pomocą zestawu mikrootworów obecnych na powierzchni mikrostymulatorów znajdujących się w głowicach zabiegowych Icoone®. Mikrostymulatory obracają się tam i z powrotem, precyzyjnie i skutecznie stymulując skórę na całej powierzchni, docierając do najmniejszych jej części i generując do 21 600 mikrostymulacji na minutę. 

Działanie stymulujące odbywa się na 3 powierzchniach jednocześnie: 2 niezależne, zmotoryzowane mikrostymulatory, które poruszają się jednocześnie na tym samym obszarze, uzupełniając swoje działanie i generując gimnastykę tkankową z efektem ujędrniającym oraz 1 centralna komora umieszczona pomiędzy mikrostymulatorami, która oddziałuje dogłębniej na tkankę tłuszczową Dlatego też technologia Roboderm® umożliwia potrojenie powierzchni stymulacji, uzyskując głębszą i bardziej efektywną stymulację skóry. 

Masaż próżniowy jest w rzeczywistości technologią, która umożliwia dwuręczny symetryczny zabieg, pracując jednocześnie po obu stronach ciała. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry.

 To nowa metoda leczenia skóry i przylegających do niej tkanek, która pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej, likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Najnowszy masaż próżniowy - Stymulacja laser + LED

Zabieg ICOONE z Laserem i Led łączy ze sobą patent Roboderm® z energią biostymulującego lasera i światła LED, wywołując efekt fotochemiczny w tkankach i stymulując większą przepuszczalność błon komórkowych.

Fala 915 nm lasera diodowego przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez lipidy w adipocytach. Powoduje to podwyższenie ich temperatury i w przyspieszenie procesu lipolizy.

Zalety lasera:

 

Światło o długości fali 650nm oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu oraz elastyny. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej adipocytów, powodując otwarcie porów w jej obrębie, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu
limfatycznego bez uszkodzenia komórek.

Zalety LED:
Najnowszy masaż próżniowy we Wrocławiu - Stymulacja laser + LED

Masaż próżniowy ICOONE na twarz, szyję i dekolt- NOWOŚĆ !

Czas zabiegu

45 minut

Zalecana seria

około 10 zabiegów
raz w tygodniu

Nieinwazyjny, naturalny i bezbolesny zabieg. Masaż podciśnieniowy twarzy. Możemy łaczyć z peelingiem kawitacyjnym.

Masaż próżniowy ICOONE na twarz, szyję i dekolt:

Zabieg masażu próżniowego twarzy umożliwia pracę nad zróżnicowanymi problemami kosmetycznymi na twarzy, szyi i dekolcie, zwłaszcza w zakresie problemów starzejącej się skóry. Jego silnie ujędrniające działanie pozwala na ogólne poprawienie kondycji skóry, przywrócenie jej odpowiedniego napięcia, elastyczności i grubości, a także wymodelowanie owalu twarzy.

Dzięki wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa zabiegu i możliwościom dostosowania go do każdej okolicy twarzy, zabieg umożliwia przeprowadzenie bezinwazyjnej i bezbolesnej redukcji zmarszczek wokół oczu, ujędrnienie i podniesienie opadającej powieki oraz poprawienie jakości skóry również w okolicy doliny łez. Dodatkowo zabieg jest niezwykle skutecznym drenażem tych okolic, a więc zwalcza zastoje limfatyczne pod oczami przywracając twarzy młody, wypoczęty wygląd.

Zabieg może stanowić alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej w przypadku osób, które chcą poprawić wygląd swojej skóry poprzez naturalną przebudowę jej struktury.

Dodatkowo w odróżnieniu od wielu zabiegów jest bezinwazyjny i nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. Kolejną zaletą zabiegu są jego właściwości relaksacyjne. Jest on swego rodzaju masażem podciśnieniowym twarzy co czyni go bardzo przyjemnym w odczuciach.

Fale radiowe biopolarne, tripolarne i multipolarne z laserem
do twarzy i ciała

Główne działanie biologiczne polega na przegrzewaniu włókien kolagenowych do temperatury 45-60°C. Pod wpływem ogrzania ulegają one skurczeniu, a wtórnie także napięciu. Przegrzanie przyczynia się do stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny.

Dzięki temu zjawisku uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności, gęstości oraz poprawy owalu twarzy i kolorytu twarzy. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację (rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz zwiększenie ich przepuszczalności). Ten rodzaj ciepła nazywany jest ciepłem endogennym, czyli wytwarzanym wewnątrz tkanek.

Promieniowanie RF w znacznym stopniu jest absorbowane w podskórnej tkance tłuszczowej, mięśniach, płynach ustrojowych i narządach miąższowych. Wzmożenia tempa przemiany materii, a co za tym idzie podwyższenie temp. o 1°C powoduje wzrost tempa przemiany materii o 3,6%. Wzrost temperatury wywołuje rozluźnienie mięśni.

Zastosowanie RF przyczynia się do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, zmniejszenia problemów związanych z cellulitem, oraz modelowania sylwetki w zabiegach na ciało. Wykonując zabiegi na twarz można przyczynić się do minimalizacji zmarszczek, zwiększenia elastyczności skóry, modelowanie owalu twarzy i poprawy jej wyglądu.

Czas zabiegu

około 30 minut

Bezpieczny zabieg

Nieinwazyjny i bezbolesny zabieg

Ilość zabiegów

około 6-12 zabiegów w serii

Efekty na twarz i na ciało:
Fale radiowe do twarzy i ciała - Wrocław

Fala uderzeniowa / akustyczna - NOWOŚĆ !

Fala uderzeniowa jest dedykowana dla tych, którzy chcą ujędrnić swoją skórę, zwalczyć cellulit oraz pozbyć się lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Terapia falą uderzeniową jest coraz częściej stosowana do usuwania cellulitu ― już po krótkim okresie funkcjonowania tej metody wśród zabiegów wyszczuplających zdobyła ona status jednego z najskuteczniejszych sposobów na cellulit. Pozwala na leczenie zarówno objawów wizualnych, jak i przyczyn występowania tego mankamentu, co zapewnia maksymalnie długotrwały efekt.

Generowane podczas zabiegu impulsy akustyczne rozbijają komórki tłuszczowe oraz zwiększają jędrność i sprężystość skóry. Terapia stymuluje metabolizm, wpływa na poprawę mikrokrążenia skórnego umożliwiając szybkie i skuteczne modelowanie sylwetki.

Zaletą zabiegu jest bezpieczność dla organizmu i bezinwazyjność (bez nakłuć i uszkadzania naskórka).
Nie wymaga też żadnego specjalistycznego przygotowania do zabiegu oraz okresu rekonwalescencji.

Dodatkowo

Skuteczność zabiegu może być podwyższona dzięki zastosowaniu drenażu limfatycznego, masażu próżniowego z laserem i Led oraz całej naszej strefy fitness.

Bezpieczny zabieg

Nieinwazyjny i bezbolesny zabieg

Ilość zabiegów

min 10 zabiegów w serii
2x w tygodniu

Wskazania do zbiegu: