Lipo laser Wrocław

Lipo laser to najnowsze osiągnięcie w walce z tkanką tłuszczową i cellulitem. To urządzenie, które wykorzystuje laser diodowy do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez wykorzystanie promieniowania laserowego o odpowiedniej częstotliwości – 650mw-660mw. Lipo laser jest w rzeczywistości zimnym laserem diodowym, którego skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi. 

Jego innowacyjność polega na tym, że wykorzystano tutaj światło czerwone o długości 650-660 nm, które to światło powoduje biostymulację naturalnych procesów metabolicznych. Czego efektem jest reakcja biochemiczna polegająca na rozbiciu tkanki tłuszczowej (trójglicerydów) na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Rozbita tkanka tłuszczowa zostaje przetransportowana do układu limfatycznego, a następnie wydalona z organizmu.

Laser działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Urządzenie nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w znaczny i kontrolowany sposób ich zawartość oraz objętość. W pewien sposób, otrzymywanie efektów tego typu zabiegu można porównać z wysuszaniem winogron, które zamieniają się w rodzynki. Rezultaty zabiegu Lipo Laserem są widoczne już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów w lub na obszarze zabiegowym.

Doskonałe urządzenie powodujące utratę centymetrów w obwodzie. Panie tracą od 2cm do nawet 8cm po jednym zabiegu. 

Dla tych Pań, które nie mogą wykonywać niektórych ćwiczeń jest to idealne rozwiązanie – ćwiczenie poprzez leżenie.

Czas zabiegu

30 minut

Nieinwazyjny i bezbolesny zabieg

Bezpieczny zabieg

Przed zabiegiem:

Kilka dni przed zbiegiem i po zabiegu należy przyjmować więcej płynów
2,5 - 3l wody.

Efekty:

Zaleca się przeprowadzenie serii w postaci około 8-12 zabiegów. Ilość zabiegów jest zależna od grubości tkanki tłuszczowej.
Najlepsze efekty uzyskuje się wykonując 1 zabieg 2 razy w tygodniu.