Lipolaser Wrocław

W naszym studiu zlokalizowanym we Wrocławiu stosowane jest innowacyjne urządzenie, które stanowi najnowsze osiągnięcie w walce z tkanką tłuszczową i cellulitem. Lipolaser podczas pracy wykorzystuje laser diodowy do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez użycie promieniowania laserowego o odpowiedniej częstotliwości – od 650 mw do 660 mw. To w rzeczywistości zimny laser diodowy, którego skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi. Podczas zabiegu klientki mogą odczuwać jedynie przyjemne ciepło (bez jakiegokolwiek dyskomfortu czy bólu).

Innowacyjność zabiegu z zastosowaniem lipolaseru polega na tym, że wykorzystano tutaj światło czerwone o długości 650-660 nm, które to światło powoduje biostymulację naturalnych procesów metabolicznych. Czego efektem jest reakcja biochemiczna polegająca na rozbiciu tkanki tłuszczowej (trójglicerydów) na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Rozbita tkanka tłuszczowa zostaje przetransportowana do układu limfatycznego, a następnie wydalona z organizmu.

Co ważne, lipolaser stosowany we Wrocławiu działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Urządzenie nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w znaczny i kontrolowany sposób ich zawartość oraz objętość. W pewien sposób, otrzymywanie efektów tego typu zabiegu można porównać z wysuszaniem winogron, które zamieniają się w rodzynki. Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów na obszarze zabiegowym.

Doskonałe urządzenie powodujące utratę centymetrów w obwodzie. Panie tracą od 2cm do nawet 8cm po jednym zabiegu. 

Dla tych Pań, które nie mogą wykonywać niektórych ćwiczeń jest to idealne rozwiązanie – ćwiczenie poprzez leżenie.

Czas zabiegu

30 minut

Nieinwazyjny i bezbolesny zabieg

Bezpieczny zabieg

Przed zabiegiem:

Kilka dni przed zbiegiem i po zabiegu należy przyjmować więcej płynów
2,5 - 3l wody.

Efekty:
Lipolaser Wrocław

Stosowany w naszym studiu we Wrocławiu lipolaser stanowi doskonałą alternatywę dla operacji chirurgicznych. To bezinwazyjna i bezbolesna metoda, która pozwala usunąć tkankę tłuszczową z wykorzystaniem jedynie wiązki światła. W przeciwieństwie do tradycyjnej liposukcji, w tym przypadku na skórze nie pozostają żadne obrzęki czy blizny. Zabieg nie wymaga również podania narkozy i trwa zaledwie 30 minut. W celu podtrzymania efektów należy wypijać codziennie spore ilości płynów oraz stosować lekkostrawną dietę. 

Metoda ta sprawdzi się przede wszystkim u osób, które zmagają się z miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej, w przypadku których, mimo stosowania odpowiedniej diety czy ćwiczeń problem nie znika. Lipolaser doskonale poradzi sobie również z cellulitem. Najczęściej technika ta jest wykorzystywana do zredukowania tkanki tłuszczowej i wymodelowania takich obszarów ciała jak brzuch, uda, pośladki, plecy oraz ramiona.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia wstępnej konsultacji, podczas której zostanie omówiony szczegółowy plan zabiegu i przedstawione spodziewane efekty. W razie dodatkowych pytań zawsze można również wypełnić formularz online. Odpowiadamy w krótkim czasie.

Zaleca się przeprowadzenie serii w postaci około 8-12 zabiegów. Ilość zabiegów jest zależna od grubości tkanki tłuszczowej.
Najlepsze efekty uzyskuje się wykonując 1 zabieg 2 razy w tygodniu.