Beauty Slim Wrocław

System rzeźbienia, budowy masy i siły mięśniowej przy jednoczesnym spalaniu tkanki tłuszczowej.

Beauty Slim to urządzenie wykorzystujące technologię HIFEM w celu rozbudowy i rzeźbienia mięśni, redukcji tkanki tłuszczowej oraz podniesienia pośladków. Technologia HIFEM (High- Intensity Focused Electromagnetic Technology) to zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności. Wywołuje ona selektywnie supramaksymalne skurcze mięśni. Zabieg z użyciem technologii HIFEM poprawia strukturę mięśni poprzez wykonywanie ok. 20 tysięcy skurczy w trakcie jednego treningu. 

Pole elektromagnetyczne HIFEM może celować w ruchowe komórki nerwowe i generować potencjał czynnościowy, który bezpośrednio stymuluje skurcz mięśni. Można powiedzieć, że jest to „ćwiczenie podczas leżenia”. W trakcie trwającego 30 minut zabiegu mięsień kurczy się 30000 razy z dużą częstotliwością i intensywnością, czego nie da się osiągnąć podczas zwykłych ćwiczeń! Skurcz mięśni wymaga dużej ilości dostaw energii, więc komórki tłuszczowe znajdujące się obok mięśnia są również zużywane, co prowadzi do naturalnej apoptozy i skutecznego zmniejszenia grubości tkanki tłuszczowej.

Intensywność skurczów wywołanych przy pomocy urządzenia Beauty Slim jest wyższa niż intensywność skurczów w trakcie treningu. Ekstremalny skurcz mięśni 100% w technologii HIFEM wywołuje rozkład dużej ilości tłuszczu. Kwasy tłuszczowe są rozkładane z trójglicerydów i gromadzone w komórkach tłuszczowych. Stężenia kwasów tłuszczowych stają się zbyt wysokie, co powoduje apoptozę komórek tłuszczowych, które są następnie wydalane w trakcie normalnego procesu metabolicznego w ciągu kilku tygodni. Oznacza to, urządzenie Slim Beauty może jednocześnie wzmacniać i zwiększać masę mięśniową, a także redukować tkankę tłuszczową.

Badania wykazały, że od jednego do dwóch miesięcy po rozpoczęciu zabiegów HI-EMT, średnia grubość mięśni brzucha u pacjentów wzrosła o 15–16%.

Czas zabiegu

30 minut

Bezpieczny zabieg

Zabieg gwiazd

Ćwiczenie podczas leżenia

Efekty:
Beauty Slim Wrocław