Sauna Infrared - Wrocław

Największą różnicą pomiędzy sauną tradycyjną, a sauną na podczerwień bez wątpienia jest jej pozytywny wpływ na bóle mięśni i stawów. Ciepło w podczerwieni jest nie tylko bardzo przyjemne, ale także wnika głębiej w skórę i ma działanie lecznicze. Dzięki temu zwiększa się ruchliwość ciała oraz zmniejsza się sztywność stawów.

Regularne korzystanie z sauny na podczerwień korzystnie wpływa na skórę, która w ten sposób odzyskuje swoją elastyczność i zdrowy wygląd.

Coraz więcej dermatologów poleca korzystanie z saun na podczerwień w leczeniu problemów skórnych tj. np.  łuszczycy, egzemy lub trądziku. W wielu przypadkach ta metoda daje bardzo dobre wyniki, bez jakichkolwiek negatywnych skutków ubocznych, które występują np. w przypadku stosowania wielu rodzajów kremów czy też leków. Dogłębne promieniowanie fal podczerwieni wpływa pozytywnie na zwiększenie krążenia krwi, dzięki czemu więcej tlenu i składników odżywczych jest transportowanych do komórek, a to wpływa oczyszczająco na skórę. Podczas sesji w podczerwieni pory dokładnie się oczyszczają, co poprawia działanie układu odpornościowego i pomaga usunąć toksyny, które mogą powodować stany zapalne skóry. Podczerwień eliminuje swędzenie związane z egzemą i stymuluje proces gojenia się skóry.

Sauna infrared jest nie tylko dobra dla mięśni i stawów, ale również działa korzystnie przy redukcji zbędnej wagi. Podczas sesji w kabinie na podczerwień spalamy dużą ilość kalorii. Badania pokazują, że podczas 30 minutowego relaksu w saunie pozbywamy się ok. 600 kcal. Całkiem przyjemny sposób na utratę zbędnej wagi.

 

Czas zabiegu

15-30minut

Bezpieczny zabieg

Ilość zabiegów

Nieinwazyjny i bezbolesny zabieg

Efekty: