O nas

Poznaj nasze Studio Modelowania Sylwetki dla Kobiet!

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Fit Body Studio

Jesteśmy profesjonalnym studiem modelowania ciała stworzonym z myślą wyłącznie o kobietach. Chcemy, aby nasze klientki czuły się u nas komfortowo i bezpiecznie. Miejsce stworzone przez kobiety dla kobiet.

Naszym celem i misją jest spełnienie Twoich marzeń o poprawie wyglądu w zdrowy i zrównoważony sposób, bez efektu jojo. Najważniejsze dla nas jest indywidualne i holistyczne podejście do każdej z Pań. 

Wszystkie nasze zabiegi są nieinwazyjne i wspierają naturalne procesy.

Chcemy pomóc kobietom w osiągnięciu ich wymarzonej sylwetki

1. Przeprowadzamy wywiad zdrowotny z klientką, dokonujemy pomiarów i analizy składu ciała.

To najistotniejsza część spotkania, ponieważ podczas niego możemy poznać wszystkie przeciwskazania zdrowotne i zaplanować skuteczną drogę do osiągnięcia celu klientki.

2. Dajemy możliwość konsultacji z dietetykiem.

Odpowiednia dieta to 70% sukcesu. Bez niej efekty nie będą tak spektakularne. Chcemy, aby nasze klientki były świadome, że dieta nie wiąże się z uczuciem głodu czy wyrzeczeniami. Czasami drobne zmiany mogą zdziałać cuda. Nasz dietetyk pozostaje do dyspozycji naszych Pań.

3. Indywidualnie dobieramy program treningowy do wyznaczonego celu.

Nasze studio oferuje szeroką gamę sprzętów HI-TECH. Ważne jest, aby każda stacja zabiegowo-treningowa była dobrana indywidualnie do możliwości naszych klientek. Zachęcamy również do korzystania z zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej, które są wspaniałym uzupełnieniem treningów. Różnorodność urządzeń pozwala nam na dopasowanie planu treningowego do celu naszych Pań.

4. Obiecujemy motywować nasze klientki na każdym etapie drogi.

Nasz zespół codziennie jest gotowy przekazać dawkę pozytywnej energii. Wspieramy nasze Panie w chwilach słabości i pomagamy w osiąganiu ich celów. Każdego dnia robimy co w naszej mocy, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientek.

5. Stale kontrolujemy postępy

Aby efekty były widoczne nie tylko w lustrze, dokonujemy u nas w studio pomiarów. Posługujemy się przy tym profesjonalnym sprzętem do analizy składu ciała. Wtedy czarno na białym widać rezultaty waszych starań.

Razem stworzymy fit body team

Nasz zespół

Nasz zespół codziennie jest gotów zarazić Cię pozytywną energią i zmotywować do działania. Naszą misją jest pomóc Ci w osiągnięciu Twojej wymarzonej sylwetki !

Paulina

tel. 535 664 993

Natalia

tel. 535 664 993

Beata

tel. 535 664 993

Aleksandra

tel. 535 664 993