Najnowszy Masaż próżniowy z Laserem i Led w Fit Body Studio

Idzie wiosna, a wraz z nią zmiany w FIT BODY STUDIO! Przedstawiamy jedną z naszych nowości – najnowszy Masaż próżniowy z laserem i Led !

To innowacyjna, nieinwazyjna technologia masażu, która zapewnia skuteczne zabiegi na ciało, a  jednocześnie gwarantuje całkowity relaks. Połączony efekt mechanicznej stymulacji z emisją światła LED i lasera pozwala na wykonanie ukierunkowanych zabiegów na obszarach, w których zgromadziła się tkanka tłuszczowa i które są oporne na dietę i ćwiczenia. Dzięki temu zyskujemy szybsze i trwalsze efekty. Może być stosowany z innymi zabiegami, w celu wzmocnienia i przyspieszania rezultatów. 

Masaż próżniowy jest idealnym rozwiązaniem dla osób:

  • bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych,
  • mających problem z luźną skórą,
  • walczących z nadwagą i cellulitem,
  • mających bóle mięśni, bóle pleców i karku 
  • kobiet po porodach,
  • które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł.

Zasada działania :

 Zapewnia 3-stopniową stymulację:

1.Podciśnienie na rolkach wywołuje efekt drenażowy.

2.Zassanie do komory głowicy stymuluję skórę i system włókien MCDS

3.Działanie pulsacyjne Icoone pobudza układ neurowegetatywny.

Dzięki takiemu mechanizmowi działania pobudzamy skórę na poziomie naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej oraz dużo efektywniej oddziałujemy na komórki tłuszczowe i tkankę mięśniową. Zapewnia to znakomite efekty zarówno w działaniu modelującym sylwetkę i ujędrniającym skórę, jak i w leczeniu problemów mięśniowych lub zastojów limfatycznych.

Badania kliniczne
Wszystkie badania kliniczne, które zostały przeprowadzone na prestiżowych uczelniach we Włoszech i Francji, potwierdzają nadzwyczajną efektywność zabiegów masażu próżniowego. W latach 2007/2008 pod kierownictwem prof. Beniamino Palmieri przeprowadzono badania, które wykazały pozytywne zmiany w obszarze stymulowanym tym urządzeniem, jak również potwierdziły niekwestionowane bezpieczeństwo zastosowania techniki Roboderm®.
Na podstawie tych badań możemy stwierdzić, że urządzenie to jest nie tylko doskonałym rozwiązaniem w zabiegach kosmetycznych, ale także doskonałym narzędziem w przypadku wielu problemów w funkcjonowaniu układu limfatycznego, krwionośnego, czy mięśniowego.

Od 1 kwietnia ruszają zapisy na ten wspaniały zabieg