Kriolipoliza

Kriolipoliza Crio System z czterema głowicami zabiegowymi przeznaczona jest do redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej. Urządzenie wykorzystuje zjawisko kontrolowanego chłodzenia w celu niszczenia komórek tłuszczowych bez uszkadzania tkanek otaczających oraz naczyń krwionośnych. Komórki tłuszczowe poddawane niskiej temperaturze ulegają zniszczeniu. Kriolipoliza jest zabiegiem właściwie bezbolesnym i nieinwazyjnym, dzięki czemu stanowi ciekawą alternatywę dla liposukcji.

Jest to nieinwazyjna metoda redukujące tkankę tłuszczową w obrębie brzucha, ud, bioder, ramion, pośladków i pleców. Metodę poleca się osobom, które mimo aktywnego trybu życia nie mogą sobie poradzić z wałeczkami tłuszczu na brzuchu, udach czy biodrach.

W przypadku oczekiwania na efekty kriolipolizy należy uzbroić się w cierpliwość i odczekać kilka tygodni od momentu przeprowadzenia zabiegu. Tyle czasu potrzeba bowiem na to, aby rozbite adipocyty (komórki tłuszczowe) zostały w naturalny sposób usunięte z organizmu. Efekt redukcji tkanki tłuszczowej powinien stać się w pełni widoczny po upływie 2-4 miesięcy.

Po jednym zabiegu kriolipolizy dochodzi do redukcji tkanki tłuszczowej o około 25%.

Czas zabiegu

30 minut

Bezpieczny zabieg

Nieinwazyjny i bezbolesny zabieg

Zamrażanie tkanki tłuszczowej

Efekty:

Ilość przyłożeń i ilość zabiegów jest uzależniona od indywidualnych potrzeb klientki.

Peeling kawitacyjny

B—Scrub PRO oczyszcza, pielęgnuje, wygładza, rozjaśnia przebarwienia, zwalcza trądzik, złuszcza, wyrównuje koloryt oraz ujędrnia skórę. Wyposażony w światło fotonowe niebieskie i czerwone wzmacnia efekty oczyszczania oraz zwiększa skuteczność wtłaczania składników aktywnych. W efekcie zabiegu skóra staje się zdrowa, napięta, miękka i rozświetlona.

Czas zabiegu

ok. 20 minut

Bezpieczny zabieg

Nieinwazyjny i bezbolesny zabieg

Naturalne kosmetyki

Efekty:

Liposukcja ultradźwiękowa (kawitacyjna).

Urządzenie poprzez zastosowanie fali ultradźwiękowej rozbija złogi tłuszczu oraz cellulit. Ultradźwięki o odpowiednio dobranej częstotliwości i mocy wywołują zjawisko kawitacji w tkankach, powodując uszkodzenie błony komórkowej komórek tłuszczowych i wydostanie się zgromadzonego w nich tłuszczu. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy, tłuszcze i ich pochodne są transportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby gdzie są traktowane identycznie jak tłuszcz pochodzący z pożywienia. 

Tłuszcze są usuwane z organizmu za pośrednictwem układu limfatycznego i wydalane z moczem. Dlatego istotne jest prawidłowe przygotowanie klienta do zabiegu kawitacji ultradźwiękowej. Kilka dni przed zabiegiem należy przyjmować dziennie około 2L płynów. To gwarantuje odpowiednie uwodnienie tkanki tłuszczowej, co jest niezbędnym warunkiem dla zaistnienia prawidłowego procesu jej rozbicia. Taką dawkę płynów należy przyjmować również po zabiegu, by zapewnić prawidłowe oczyszczania organizmu z tłuszczu i powstających w tym procesie toksyn.

W ten sposób możemy usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów np. brzucha, ud, bioder, ramion czy też okolic kolan.

Co ważne zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, bezbolesny, nie niesie ryzyka związanego z narkozą przy tradycyjnej liposukcji chirurgicznej, nie pozostawia blizn na skórze, skóra pod wpływem tych promieni obkurcza się (lepszy komfort niż przy tradycyjnej liposukcji) i nie ma potrzeby noszenia bandaży.

Efekty kawitacji ultradźwiękowej widoczne są już po pierwszym zabiegu: następuje wyraźna redukcja tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała i poprawa elastyczności oraz ujędrnienia skóry. 

Czas zabiegu

ok. 30 minut

Nieinwazyjny i bezbolesny zabieg

Bezpieczny zabieg

Przed zabiegiem:

Kilka dni przed i po zbiegu należy przyjmować więcej płynów
(2 - 3l wody).

Wskazania do zabiegu:
Efekty

Zabieg wykonywany jest raz w tygodniu

Fale Radiowe z Drenażem Limfatycznym

Najnowsza technologia z użyciem Fali Radiowych połączonych Masażem Próżniowym. Urządzenie oprócz rozgrzewania Falami Radiowymi wykorzystuje podciśnienie powodując odblokowanie przepływu krwi i tlenu w obszarze dotkniętym cellulitem. Tkanka łączna zostaje naciągnięta, umożliwiając skórze z pofałdowanego cellulitem wyglądu, powrót do zdrowej, gładkiej postaci. Zabieg powoduje również przyspieszenie drenażu, zalegających odpadów przemiany materii poprzez system limfatyczny i naczynia włosowate, czego wynikiem jest pięknie wyglądająca, napięta i jędrna skóra.

Czas zabiegu

30 - 45 minut

Bezpieczny zabieg

Nieinwazyjny i bezbolesny zabieg

Wskazania do zabiegu:
Efekty

Fale radiowe biopolarne, tripolarne i multipolarne z laserem
do twarzy i ciała

Główne działanie biologiczne polega na przegrzewaniu włókien kolagenowych do temperatury 45-60°C. Pod wpływem ogrzania ulegają one skurczeniu, a wtórnie także napięciu. Przegrzanie przyczynia się do stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny.

Dzięki temu zjawisku uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności, gęstości oraz poprawy owalu twarzy i kolorytu twarzy. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację (rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz zwiększenie ich przepuszczalności). Ten rodzaj ciepła nazywany jest ciepłem endogennym, czyli wytwarzanym wewnątrz tkanek.

Promieniowanie RF w znacznym stopniu jest absorbowane w podskórnej tkance tłuszczowej, mięśniach, płynach ustrojowych i narządach miąższowych. Wzmożenia tempa przemiany materii, a co za tym idzie podwyższenie temp. o 1°C powoduje wzrost tempa przemiany materii o 3,6%. Wzrost temperatury wywołuje rozluźnienie mięśni.

Zastosowanie RF przyczynia się do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, zmniejszenia problemów związanych z cellulitem, oraz modelowania sylwetki w zabiegach na ciało. Wykonując zabiegi na twarz można przyczynić się do minimalizacji zmarszczek, zwiększenia elastyczności skóry, modelowanie owalu twarzy i poprawy jej wyglądu.

Czas zabiegu

10 - 60 minut
w zależności od partii

Ilość zabiegów

4 - 6

Bezpieczny zabieg

Nieinwazyjny i bezbolesny zabieg

Efekty na twarz i na ciało: